0312 378 20 10 - 0531 797 60 77 

Profesyonel Ve Kurumsal Evden Eve Nakliyat 

 Asansörlü Sigortalı Şehiriçi Şehirlerarası Taşımacılık

Ofis Taşıma sektöründe ilk olarak 1 araç ile başlayan Ankara Nakliyat, gösterdiği üstün hizmetlerinin getirdiği müşteri memnuniyeti sayesinde, şimdi 8 araç ile devam etmektedir. 

 

Ofis Taşıma konusunda uzun yılların verdiği tecrübeyle, yetişmiş ve eğitimli personelle çalışmakta olan firmamız, sizin için her zaman bu alanda en etkili isim olacaktır.

Sizlere en iyi hizmeti sunmak için, elektrikçimiz, tesisatçımız, marangozumuz, araç sürücülerimiz, paketleme & ambalajlama ve ekspertiz elemanımızla tüm personelimizle, tecrübemizi, teknik donanımımızı bütünleştirerek çaba sarfetmekteyiz.

 

Firmamız, bugüne kadar gösterdiği başarıları ve güvenilir hizmeti bundan sonra da göstermeye devam edecektir.

 

 20 yıl önce bir aile şirketi olarak kurulan zirve Ofis Nakliye, gelişen koşullarla birlikte kendini yenilemeyi başarmış, hizmet kalitesini de her geçen gün artırmıştır.

 

 Araç sürücülerimizde dahil olmak üzere tüm personelimiz servis içi hizmet eğitimi almış bulunmaktadır.

 

 Donanım ve malzeme kullanımı ile de sizlerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, firmamızın kalite ölçüsüdür.

 

Firmamız, taşınma planlaması, koordinasyonu ve yerleştirme aşamalarında deneyimli ve uzman kadrosuyla, ekonomik koşullarla sorunsuz hizmet vermekte ve maksimum güvence vaad etmekte dir.

 

Nakliyat sektöründeki uzmanlığımızı iş süreçleri deneyimi ile bir bütün haline getirerek, güleryüzlü hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla nakliye ihtiyaçlarına birebir çözümler sunmak misyonumuzdur.

 

Ankara bölgesindeki ev taşımalarında evinizdeki her türlü mobilya, uzman marangoz arkadaşlarımız tarafından sökülerek yeni evinizde istediğiniz yerlere ve istediğiniz şekilde yerleştirilir.

 

Günümüzde ofis, teknolojik gereklilikler etrafında şekillenen, yenilikçi bir anlayış üzerine kuruludur. Gelişen teknolojiyi kullanarak hizmet kalitesini sürekli artıran şirketler, çalıştıkları firmalardan da kaliteli hizmet beklemektedir. Tüketicinin beklentilerini karşılamak için Ankara  Ev ve Ofis Nakliyat, Avrupa standartlarında ofis taşıma sistemi geliştirmiştir. Ofis araç ve gereçlerini çalışanlarına yakından tanıtmayı amaçlayan evden eve ofisten ofise taşıma sistemi, ambalajlama, taşıma, monte ve demonte çalışmalarına da yenilikler getirmekte ve büyük kolaylık sağlamaktadır. Eğitimin sürekliliği, ofis teknolojisi gelişimine yeni paketleme ve taşıma yöntemleriyle cevap verebilmemiz açısından önemlidir.

 

Profesyonel ofis taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma mekanlarınız sizi iş kaybına uğratmadan taşınır. Ofis taşıma hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek prensibimizdir.Müşterilerimizin ofislerinin taşınma taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap verme anlayışıyla çalışır; Evden eve ofisten ofise nakliyat hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; müşterilerimize saygı çerçevesinde yaklaşıyoruz.. Öncelikle ofis taşımacılığı için nakliye uzmanımız gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır. Taşıma günü taşımanın daha seri ve daha rahat olması için ofis oda oda taşınır. Arşiv dolapları ve masaların demontesi daha seri olması için şarjlı montaj-demontaj aletleri kullanılmaktadır.Tüm ofis eşyaları avrupadan ithal pet garft kağıtlara sarılır. Dosya ve masa aksesuarları ise kolilere konulur. Koli üzerine oda sahibinin, odanın ve bölümün ismi yazılır. Taşman ofisi sigortaya tabi tutar ve olası bir hasar durumunda taşınan ofis, Firmamız ve sigorta acentası tarafından sonuçlandırılır.  

Dosya Taşıma ofis taşıma


Türkiye’nin en önemli nakliyat firmaların arasında olan Zirve nakliyat profesyonel taşımacılık hizmetlerine dosya taşımacılığını da ekleyerek, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmuştur. Firmamız özellikle banka, kütüphane gibi devlet ve özel kurumların dosya taşımacılığını üstlenmiştir. %100 kaliteli ve güvenceli referanslar ile sektöründe lider firma olan Timuroğlu nakliyat tüm Türkiye’de saygınlık kazanmıştır. 1986 yılında kurulan nakliyat şirketimiz ilk olarak ev taşımacılığı ve ofis taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Bunun yanı sıra firmamız özel ve devlet kurumları ile ortak çalışmalar yapmıştır. Firmamız profesyonel ekibi ve geniş araç filosu ile şehir içi ve şehirler arası dosya taşımacılığı da sunan firmamız böylece hem şehir içi hem de şehirler arası taşımacılık hizmetlerini de geliştirmiştir. Ülkemizde nakliyat sektörüne baktığımızda amatör birçok nakliyat şirketi bulunmaktadır. Fakat bu hizmeti en iyi şekilde sunan birkaç firma dışında başka firma bulunmamaktadır. Bu firmaların başında gelen firmamız sektöründe her zaman kaliteli hizmetler sunmaktadır. Zirve nakliyat dosya taşımacılığı gibi hizmetlerde her zaman ön ekspertiz yaparak taşınacak malzemeleri detaylı bir şekilde inceler. Nasıl taşınması gerektiği hakkında firmamız karşı taraf ile irtibata geçerek gerekli organizasyon konusunda hem fikir olarak profesyonel elemanlar ve araç sayısı belirlenir. Yapılan tüm taşıma işlemleri için gerekli sigorta işlemleri yapılarak sigortalı taşımacılık ile güvenceli taşımacılık sağlanır. Daha sonra yapılan işlemlerin düzenli bir şekilde gitmesi için firma tarafından gerekli yetkili elemanlar bulundurularak taşımanın her hangi bir aksaklığının oluşmamasını sağlarız.