0312 378 20 10 - 0531 797 60 77 

Profesyonel Ve Kurumsal Evden Eve Nakliyat 

 Asansörlü Sigortalı Şehiriçi Şehirlerarası Taşımacılık

Kazan nakliyat sektörü yüzlerce hatta binlerce firmadan oluşmaktadır. Bunlar içerisinde işini çok iyi yapan firmalar bulunduğu gibi günü kurtarmaya çalışan korsan firmaların da sayısıda oldukça fazladır. Firmamız ise kurulduğu günden bu zamana kadar en iyiyi yakalamaya uğraşmakta taşınan insanların bütün sorunlarını anlayıp ona göre önlemler almakta ev taşıma işini sıkıntılı bir süreç olmaktan çıkarıp nasıl zevkli bir hale getireceğini düşünmektedir. Devamlı olarak kendini yenileyen ve bunu işine başarı ileuygulayan başka bir firma olduğunu zannetmiyoruz.

 

Firmamız uzmanları tarafından taşınma öncesinde gerekli incelemeler yapılıp taşınacak kişiye önemli noktalar hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. Bu bilgilendirmeyi yapacak arkadaş nelerin yapılıp nelerin yapılmayacağı konusunda en açık bir şekilde anlatmak zorundadır. Burada anlatılanlar daha sonra sözleşmede de yer almaktadır.

Kazan nakliyat firması olarak hem kendimizin yetiştirdiği hem de dışardan yetişmiş kalifiye elemanlarla çalışmaktayız.Bu kalifiye elemanlarla çalışmak da bizi diğer firmalardan ayıran önemli bir özellik olarak göze çarpmaktadır. Taşınma sürecinde bu tür elemanlarla çalışmak hem biz hemde müşterilerimiz açısından çok olumlu sonuçlar doğurabilmektedir. Örneğin bu türdeki personel temiz, düzenli, planlı çalışmalar yapmaktadır. Bu da taşınmada hız demektir, düzen demektir, dikkat demektir.

Firmamız gerek kullandığı malzemeler ile gerekse de taşınma anlayışı ile son derece çevreci bir anlayışa sahiptir. Taşınma esnasında kullanmış olduğumuz kutu, koli, ambalajlama malzemelerimiz çevre ile dost bir teknolojiye sahiptirler. Bu anlayışa sahip bir kaç firmadan birisi olmak da bizim ayırt edici özelliklerimizin başında gelmektedir.

 

Kazan nakliyat firması olarak teknolojinin bütün nimetlerini kullanmakta ve de müşterilerimizin de faydalanmasını sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. Son teknoloji ürünü olan asansörümüz de bu hizmetlerden birisidir. Çıkılması güç olan katlara dahi rahatlıkla ulaşan eşyalarını güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlayan önemli bir araçtır. Asansörümüz kendimize ait olup düzenli olarak bakımı yapılmakta ve şimdiye kadar mükemmel çalışmaktadır.

 

Kazan nakliyat sözleşme yaparak kendine ne kadar güvendiğini ortaya koymaktadır. Ayrıca müşterisi ile konuşulanları yazıya döktüğü için müşterinin güven problemini de böylece çözmüş olmaktadır. Ayrıca yapılan sigorta ile de bu güven perçinlenmiş olur.

Kazan Evden Eve Nakliyat