0312 378 20 10 - 0531 797 60 77 

Profesyonel Ve Kurumsal Evden Eve Nakliyat 

 Asansörlü Sigortalı Şehiriçi Şehirlerarası Taşımacılık

Ankara Akyurt nakliyat firmaları arasında yer alan Akyurt nakliyat firması siz müşterilerimize nakliyat mağduru olmamanınız için çalışmaktadır. ankara nakliyat fiyatlarında piyanın taban fiyatı talep eden firmamız Akyurt nakliyat pratik çözümler ve profesyonel destek sunuyor. ankara evden eve nakliyat sektöründe lider firma Akyurt Evden Eve Nakliyat size gereken değeri veriyor. Taşımacılık konusunda profesyonel ve dinamik ekibimiz ile ve evden eve nakliyat asansörlerimiz ile iş gücü azaltarak eşya taşıma kapasitesini maksimuma çıkarıyor. Üstün ambalajlama tekniklerimiz ile eşyalarınıza gelebilecek hasar ortadan kalkıyor. ankara evden eve nakliye firmaları arasında kendini kanıtlamış bir firma olan Ankara Akyurt Evden Eve Nakliyat sizlere sorunsuz nakliyeler gerçekleştiriyor

Ankara Akyurt Evden eve nakliyat esnasında her çeşit eşyanın kendisine özgü paketleme şekilleri vardır. Kırılacak türdeki mutfak eşyaları, nakliyat firması tarafından getirilen baskılı ambalaj kağıtları ile ambalajlandıktan sonra bobilun denilen ince naylonlar ile boşlukları ve araları doldurulmuş şekilde kolilenmelidir.

 

Ambalaj kağıtları yerine gazete kağıdı getirmiş nakliyat firmalarına itibar etmeyiniz ve mutlaka ambalaj kağıdı isteyiniz. Bu şekilde kolilenmiş olan kırılacak eşya statüsündeki eşyalar hem güvenilir, hem de hijyenik şekilde taşınabilmektedir. Porselen ve Cam eşyalar farklı, düz tabak cinsindeki cam eşyalar ile, bardak veya kulplu olan tüm diğer cam eşyalar farklı olarak kolilenmelidir.

Kitapların koliler içerisine, arka yüzleri üste gelecek şekilde, hangi kitap olduğu anlaşılacak şekilde dizilerek ve bir kolinin yarısına kadar doldurularak paketlenmesi, hem taşıma kolaylığı hemde kitapların zarar görmemesi açısından gereklidir. Beyaz eşyaların taşımaya hazırlık için ambalajlanmasını nakliyat firmalarının yapmasını beklemelisiniz.

 

Battaniye karton gibi ambalaj malzemeleri ile beyaz eşyalarınızı paketlememelisiniz. Evden eve nakliyat firmaları, beyaz eşyaların ambalajlanması için steril ve daha güvenli ambalaj malzemeleri kullanmaktadır, bu sebeple taşımanın sağlıklı olabilmesi için ambalajlamayı nakliyat firması personeline bırakmalısınız. 100 km. altı nakliyeler esnasında Buzdolaplarının, taşımanın bitimine yakın en son olarak fişinin çekilmesi, varsa Deep freeze in bu aşamada hijyenik bir koliye doldurulması, taşınılan eve gidildiğinde ilk olarak buzdolabının taşınarak içinin yerleştirilmesi gerekir.

Beyaz eşyaların taşınması sırasında, yerden çekilerek ve sırta alınarak taşınması yanlış uygulamalardır. Bu tür eşyaların mutlaka iki kişi tarafından yapılması gerekir. Yerden çekilerek veya sırta alınarak taşınan beyaz eşyaların taşıma sırasında zarar görme ihtimalleri yüksektir.

Akyurt Evden Eve Nakliyat